Červen 2012

Oriflame - registrace zdarma

13. června 2012 v 12:02
S kosmetikou Oriflame je skoro nemožné se v našem státě nesetkat.. Jak je to možné? V České republice totiž působí na 90 tisíc nezávislých kosmetických poradců Oriflame, což je vskutku vyskoké číslo. Proč je kosmetika Oriflame tedy tak známá a oblíbená? Pomineme-li ne zcela zanedbatelný způsob prodeje, kdy se prodejcem má možnost stát takřka kdokoliv, je tato kosmetika zajímavá i sama o sobě. O kosmetice Oriflame bychom mohli hovořit opravdu dlouho - o její historii, jenž nastartovala v roce 1967 ve Švédsku, nebo o takřka 3 milionech prodejců, kterým se u Oriflame říká "nezávislí kosmetičtí poradci", či také o stovkách produktů, které tato celosvětově působící kosmetická společnost má v nabídce. Určitě hodně tím, že za zcela normální ceny skýtá trochu navíc - přírodní kosmetiku. Ta je vždy o mnoho dražší, ale Oriflame dbá na kvalitu i na cenovou dostupnost svých výrobků. Máte-li zájem stát se kosmetickým poradcem společnosti Oriflame a dosáhnout na velkou řadu výhod, určitě není proč váhat - registrace OriflameVám přináší ihned tyto výhody a bonusy:
 • Produkty máte možnost ihned nakoupit s 23% slevou
 • příležitost neomezeného výdělku
 • dárky v hodnotě 4494 Kč ZDARMA
 • každé tři týdny nový Oriflame katalog
 • 100% záruka vrácení peněz za zboží do 30 dnů
 • máte možnost výrobky okamžitě prodat a ponechat si tak okamžitý 30% zisk
My se právě mrkneme, v čem je vlastně Oriflame přírodní. Samozřejmě, nejdůležitější jsou suroviny, jenž jsou převážně přírodního původu - chemie sem prostě silně nepatří a to ne z důvodu, že je to "in", ale prostě proto, že přirozenou krásu si chemií nekoupíme. Oriflame ale uznává přírodu i v dalších směrech - například vůbec neprovádí pokusy na zvířatech, což by snad ani k povaze jejich výrobků nebyl ani takový zločin. Oriflame ale také dbá na používání přírodu nezatěžujících vstupů, kupříkladu spreje jsou založeny na přirozené aerosolové bázi, ne na freonech a jiných škodlivých sloučeninách.

Oriflame registrace - dárky pro nováčky

12. června 2012 v 12:51
Světovému fenoménu s označením wellness neunikla ani kosmetická firma Oriflame. Jakým způsobem jde Oriflame a wellness dokupy? Oriflame je viditelná v první řadě na poli wellness péče uvnitř našeho těla - produkuje své potravinové doplňky, které objevíme pod označením Wellness by Oriflame. Tyto potravinové doplňky bývají složeny především antioxidantu astaxanthinu. Tato látka nabízí nemálo použití - trošku nás asi udiví, že tento skvělý doplněk naší potravy se používá i při chovu nějakých, zejména mořských živočichů. K čemu je ale astaxanthin lidem a tedy i společnosti Oriflame.? Jako antioxidant zasahuje proti kardiovaskulárním nemocem a dle různých vědců i proti rakovině. Jeví se předně, že Oriflame bere wellness opravdu opravdově, což je ale jenom přirozené, jelikož se tímto fenoménem nechává strhnout v této době, kdy je každičký člověk ohrožen civilizačními nemocemi Máte-li zájem stát se kosmetickým poradcem firmy Oriflame a dosáhnout na velkou řadu výhod, určitě není proč otálet - registrace OriflameVám přináší ihned tyto výhody a bonusy:
 • Produkty máte možnost ihned nakoupit s 23% slevou
 • vydělávejte kolik chcete a potřebujete - pracujte kdy se to hodí Vám
 • získejte zdarma dárky téměř za PĚTTISÍC korun
 • pravidělně dostáváte nový katalog Oriflame - každé tři týdny
 • 100% záruka vrácení peněz za zboží do 30 dnů
 • máte možnost produkty okamžitě prodat a ponechat si tak okamžitý 30% zisk