Oriflame - registrace zdarma

13. června 2012 v 12:02
S kosmetikou Oriflame je skoro nemožné se v našem státě nesetkat.. Jak je to možné? V České republice totiž působí na 90 tisíc nezávislých kosmetických poradců Oriflame, což je vskutku vyskoké číslo. Proč je kosmetika Oriflame tedy tak známá a oblíbená? Pomineme-li ne zcela zanedbatelný způsob prodeje, kdy se prodejcem má možnost stát takřka kdokoliv, je tato kosmetika zajímavá i sama o sobě. O kosmetice Oriflame bychom mohli hovořit opravdu dlouho - o její historii, jenž nastartovala v roce 1967 ve Švédsku, nebo o takřka 3 milionech prodejců, kterým se u Oriflame říká "nezávislí kosmetičtí poradci", či také o stovkách produktů, které tato celosvětově působící kosmetická společnost má v nabídce. Určitě hodně tím, že za zcela normální ceny skýtá trochu navíc - přírodní kosmetiku. Ta je vždy o mnoho dražší, ale Oriflame dbá na kvalitu i na cenovou dostupnost svých výrobků. Máte-li zájem stát se kosmetickým poradcem společnosti Oriflame a dosáhnout na velkou řadu výhod, určitě není proč váhat - registrace OriflameVám přináší ihned tyto výhody a bonusy:
  • Produkty máte možnost ihned nakoupit s 23% slevou
  • příležitost neomezeného výdělku
  • dárky v hodnotě 4494 Kč ZDARMA
  • každé tři týdny nový Oriflame katalog
  • 100% záruka vrácení peněz za zboží do 30 dnů
  • máte možnost výrobky okamžitě prodat a ponechat si tak okamžitý 30% zisk
My se právě mrkneme, v čem je vlastně Oriflame přírodní. Samozřejmě, nejdůležitější jsou suroviny, jenž jsou převážně přírodního původu - chemie sem prostě silně nepatří a to ne z důvodu, že je to "in", ale prostě proto, že přirozenou krásu si chemií nekoupíme. Oriflame ale uznává přírodu i v dalších směrech - například vůbec neprovádí pokusy na zvířatech, což by snad ani k povaze jejich výrobků nebyl ani takový zločin. Oriflame ale také dbá na používání přírodu nezatěžujících vstupů, kupříkladu spreje jsou založeny na přirozené aerosolové bázi, ne na freonech a jiných škodlivých sloučeninách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bloom89 bloom89 | 10. září 2012 v 20:18 | Reagovat

Ahoj nechceš si adoptovat zvířátko http://bloom89.blog.cz/1209/winx-love-pet-adopce-zviratek#komentare

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama