Oriflame

15. března 2013 v 16:19
Firma Oriflame má v nabídce bezvadnou příležitost přivýdělku. Jestliže se totiž stanete kosmetickou poradkyní u firmy Oriflame, potom získáte celou řadu výhod. Především se dostanete do blízkosti firmy, která se v kosmetice vyzná a na trhu má své dobré jméno. A také si zásluhou práce poradkyně vyděláte i slušné částky.
Stát se poradkyní společnosti Oriflame nemůže být nic složitého, postačí se jen zapsat a už získáte přístup ke perfektní kosmetice za výhodnou cenu. Kosmetika značky Oriflame je na trhu již mnoho let a má za sebou mnoho spokojených zákazníků, tak se není nutné bát, že se podepíšete pod méněcenné výrobky.
Váš podíl na zisku společnosti je tady úžasný, vy vlastně produkty nakupujete s možnou provizí 30% vůči katalogu. Těchto 30% je vaše výplata a tu vám nikdo nevezme. Výbornou zprávou bude i pravda, že si je možné i pro sebe nakupovat hodnotnou kosmetiku s touto obrovskou slevou. Firma Oriflame získala na trhu hodně dobrou reputaci, tedy nemusíte mít obavu, že budete pod svým jménem prodávat málo kvalitní produkty. Distribuovat je možné, kdekoliv vás napadá, od kadeřnických salónů až po rodinu, kolegy, srazy a tak dále.
Ať už jste zaměstnaní na plný či částečný úvazek či pracujete na volné noze, z domova, či stále studujete, ať jste v důchodu či v domácnosti s dětmi, můžete si stanovit čas, který vám vyhovuje, a být svým vlastním šéfem! Vy jste ten, kdo určuje, kolik vám každý měsíc přibude do peněženky - je jen na vás, kolik si vyděláte. Vše to závisí na množství úsilí, které tomu věnujete. Více si přečtěte na www.kosmetika-sleva.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama